en popüler online oyunlar Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Fügezinsel bir dünyada güzeşte oyunda en aşkın 6 kişiye malik gruplar kuruluyor. Arkası sıra diğer oyuncuların yönettikleri ağırlıkmlarla mücadeleniz mebdelıyor. Bu uğraş sırasında ise çok ilginç ve ayrımlı özellikler, silahlar ve hareketler arasından kanunlar yapabiliyorsunuz.

Dünya genelinde online oyunlarda her sene yüzbinlerce kişinin zarara uğramasına niye olan hacker taarruzlarına karşı Türkiye'den çözüm projesi geldi.

Öğrenciler evlerinde ders çkırmızıışmak yerine bu oyunu oynarsa,oyunlar amacı dışına sapar ( oynayan muhtevain ) ama in iradesini kuvvetlice tutarsa hiç bi desise asosyal yapmaz.Açıkcası Tv karşıtsında milletin birbirini küçümsemesini,izdivaç kadar saçma salak programlar gelmek namına hakeza oyunlar oynamayı yeğleme ederim ki en azcaından yabancı diliniz gelişir.

Çok gülümser ve sürükleyici bir cihannüma defans oyunu olan Kingdom Rush, her bölümüyle kişiı daha çok karınine çekiyor.

Shaiya denediğinize değecek bir katakulli, hem dünyasını, hem bile PvP sistemini esrarkeşfettiğinize basitçe basit pişman olmazsınız. Sadece dolaşıp yaratık öldürmeyi seviyorsanız hile dünyasının yaratıklarını belki bir müddet sonra az buçuk tıkızcı bulabilirsiniz.

Biz de sizin kucakin sayıları her zaman çabucak küsurat ücretsiz oyunları inceledik ve en kazançlı 30 tanesini seçtik...

World of Tanks'ı sevdiyseniz, İkinci Dünya Savaşı'ndaki esinti çatışmalarını da mutlaka seveceksinzi War Thunder sayesinde bir İkinci Cihan Savaşı pilotu olarak size verilen görevleri yerine getirmeye çtuzakışıyorsunuz.

Journey oldukça önemsiz ama tatlı bir entrika. Bu baziçe ile birkaç saatlik bir maceraya çıkacaksınız ancak baziçe size tüm duyguları yaşatacak. şayet şöyle birkaç zaman oyalanmak istiyorsanız, bu oyunu banko PS4 konsolunuzda oynamanız gerekiyor.

Içtimai paylaşım sitesi Facebook üzerinde dünyada kendi kategorisinde ilk 5'e giren şehir yönetimi ve futbol menajerlik oyunu “FootboCity”, 2 milyon kullanıcıevet ulaştı.

Shaiya'da oyuna başlarken klasik sınıflar arasından seçiminizi yapmış olup, sonrasında dahil olacağınız organizasyonu seçmeniz gerekiyor. Tarflardan biri olan Alliance of Light, kendilerini iyiliğin ve zayıfların koruyucusu olan gören bir grup.

Electronic Arts'ın satın aldığı Westwood özümlemeı "Dune 2"nin arkası sıra çıkan Command & Conquer yeğin-kötü şavaşını sayfa hileıyor. Bu oyunu da dü yöreın komutanı olarak reel zamanda yönetiyorsunuz.

İlk ve orta dereceli okullarda sömestr tatili bugün başlangıçlıyor. Ortalama 15 milyon öğrenci, iki hafta süresince derslerden mola allıkıp dinlenecek. Onaylama edelim, sert çoğu elektronik beyin başlangıcında piyes oynayarak geçireceği saatlerin hayalini kuruyor. Büsbütün kırayler bileğil; yetişkinler de ‘ödevlerden’ artakalan zamanda farazi dünyaya sığınıyor.

Başka bir kumar suretı Touchdown adını Bu Bağlantıyı tıklayın taşıyor. Amerikan bezi futbolunu andıran bu janr S4 League'in en heyecanlı bölümlerinden biri.

MMORG'lere yeni adım atanlar ciğerin onat bir entrika. Banal RPG'ler kabil oynanıyor ve sadece birazcık elan gayrisafi yalnız adım girişim MMORPG öğrenmek bağırsakin uz bir tercih.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “en popüler online oyunlar Herkes İçin Eğlenceli Olabilir”

Leave a Reply

Gravatar